Administrativt kontaktutvalg

Administrativt kontaktutvalg består av en representant fra administrasjonen i hver kommune som har areal i verneområdene i Langsua.

 

Medlem

Representerer

Adresse

Postnr. og -sted

 

E-postadresse

Telefonnr.

Carl Olav Holen

Gausdal kommune

Vestringsvegen 8

2651 ØSTRE GAUSDAL

Enhetsleder, landbrukskontoret i Lillehammerregionen

carl.olav.holen@gausdal.kommune.no

61224455/

95038851

Kari-Elin Saglien

Etnedal kommune

Kyrkjevegen 10

2890 ETNEDAL

Konsulent, Plan og næring

Kari-Elin.Saglien@etnedal.kommune.no

61 12 13 52

Christian Rieber-Mohn

Nord-Aurdal kommune

Postboks 143

2901 FAGERNES

Konst. virksomhetsleder Teknisk og næring

Christian.Rieber-Mohn@nord-aurdal.kommune.no

61 35 90 00/

954 17 858

Anna Ekrem

Nordre Land kommune

Postboks 173

2882 DOKKA

Arealplanlegger

anna.ekrem@nordre-land.kommune.no

61 11 60 82

Anders Nybakken

Nord-Fron kommune

Nedregate 50

2640 VINSTRA

Plan- og miljøkonsulent

 

anders.nybakken@nord-fron.kommune.no

61216184/

913 86 412

Sanna Sørum Kaupang

Sør-Fron kommune

Kommunevegen 1

2647 SØR-FRON

Arealplanlegger/miljø- og utmarksrådgiver

Sanna.Kaupang.Sorum@sor-fron.kommune.no

61299052

Ola Hålimoen

Øystre Slidre kommune

Bygdinvegen 1989

2940 HEGGENES

Fagsjef miljø

Ola.Halimoen@oystre-slidre.kommune.no

61352512/

99036605

 

(Publisert:21.10.2015)